უზენაესი სასამართლოს აპარატი

მართლმსაჯულების დაუბრკოლებლად განხორციელების, სასამართლო პრაქტიკის შესწავლისა და განზოგადების, სასამართლო სტატისტიკის ანალიზის, აგრეთვე სასამართლოს სხვა საქმიანობის უზრუნველყოფის მიზნით საქართველოს საერთო სასამართლოებში მოქმედებენ სასამართლოთა აპარატები.

სასამართლოს აპარატის ორგანიზაციულ ხელმძღვანელობას ახორციელებს სასამართლოს მენეჯერი საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილი წესით, ასევე, საჭიროების შემთხვევაში, სასამართლოს თავმჯდომარის მიერ განსაზღვრული უფლებამოსილების ფარგლებში.
უზენაესი სასამართლოს აპარატის სტრუქტურა და სტრუქტურული ქვედანაყოფების საქმიანობის წესი განისაზღვრება უზენაესი სასამართლოს აპარატის რეგლამენტით, რომელსაც ამტკიცებს უზენაესი სასამართლოს პლენუმი.

უზენაესი სასამართლოს აპარატის სტრუქტურა (გრაფიკულად)

უზენაესი სასამართლოს აპარატი

სახელი გვარი თანამდებობა ტელეფონი კორპორატიული მობილური ნომრები
თინათინ ბეჟაშვილი სასამართლოს მენეჯერი - აპარატის უფროსი 2-98-21-01 577169958
ლელა აფაქიძე მთავარი სპეციალისტ-რეფერენტი 2-92-10-49 577169988

თავმჯდომარის ბიურო

სახელი გვარი თანამდებობა ტელეფონი კორპორატიული მობილური ნომრები
ქეთევან საგინაშვილი ბიუროს უფროსი 2-98-20-85 599970526
ნოდარ ბერიძე მთავარი კონსულტანტი 2-92-10-49 577149959
გულიკო ორთოიძე მთავარი კონსულტანტი 2-93-23-08 577711050

საზოგადოებასა და მედიასთან ურთიერთობის სამსახური

სახელი გვარი თანამდებობა ტელეფონი კორპორატიული მობილური ნომრები
       
ნათია ჯუღელი მთავარი კონსულტანტი - სასამართლო სპიკერი 2-99-91-59 592542288 
       
       

საერთო განყოფილება

სახელი გვარი თანამდებობა ტელეფონი კორპორატიული მობილური ნომრები
მაია ოშხარელი საერთო განყოფილების მთავარი კონსულტანტი 2-93-47-22 599557122
შორენა კობახიძე მთავარი კონსულტანტი კადრების სექტორში 2-99-02-86 577438686
ზვიად ხუჯაძე მოქალაქეთა მისაღების უფროსი 2-93-12-62 577169933
თეა თავხელიძე სამოქალაქო საქმეთა პალატის სამდივნოს უფროსი 2-98-20-97 597111119
ვანო ბოლქვაძე ადმინისტრაციულ საქმეთა პალატის სამდივნოს უფროსი 2-99-92-67 577551134
  სისხლის სამართლის საქმეთა პალატის სამდივნოს უფროსი 2-93-57-19  
მაია გუგავა სადისციპლინო პალატის სამდივნოს მთავარი კონსულტანტი 2-99-65-25 577169964

სასამართლო პრაქტიკის შესწავლისა და განზოგადების განყოფილება

სახელი გვარი თანამდებობა ტელეფონი კორპორატიული მობილური ნომრები
სანდრო ჯორბენაძე განყოფილების უფროსი 2-99-04-18 599294526
რუსუდან ჭანტურიძე მთავარი კონსულტანტი სასამართლო პრაქტიკის შესწავლის სექტორში 2-99-71-34 577149906
მარინა ცისკარაშვილი  კონსულტანტი, საბიბლიოთეკო სექტორის ხელმძღვანელი 2-93-15-47 599327539

სასამართლო ინფორმატიზაციის განყოფილება

სახელი გვარი თანამდებობა ტელეფონი კორპორატიული მობილური ნომრები
       
გიორგი ყიფიანი მთავარი კონსულტანტი ინფორმატიზაციის დარგში 2-93-34-78 577451777

საფინანსო-სამეურნეო განყოფილება

სახელი გვარი თანამდებობა ტელეფონი კორპორატიული მობილური ნომრები
ივანე კაპანაძე განყოფილების უფროსი 2-92-18-35 591144480
ირმა ბერიტაშვილი მთავარი კონსულტანტი-მთავარი ბუღალტერი 2-98-20-74 577551157

სასამართლოს მანდატურის სამსახური

სახელი გვარი თანამდებობა ტელეფონი კორპორატიული მობილური ნომერი
გიორგი ჟოჟონაშვილი სასამართლოს მანდატურის სამსახურის უფროსი 2-93-31-74 577424243

სასამართლო ანალიტიკური განყოფილება

სახელი გვარი თანამდებობა ტელეფონი კორპორატიული მობილური ნომრები
მარინე კვაჭაძე განყოფილების უფროსი 298-20-85 599574811
ლია მელაშვილი განყოფილების უფროსის მოადგილე 298-51-72 599030030
ლია მჭედლიშვილი მთავარი კონსულტანტი 293-44-87 577169926
მაია გარსიძე მთავარი კონსულტანტი 293-44-87 577169920
ნათია მახაჭაშვილი კონსულტანტი 293-44-87 598800583
ნინო შონია მთავარი კონსულტანტი   598451551
ეკა მამალაძე მთავარი სპეციალისტი   597522211

სამოქალაქო საქმეთა პალატის სამდივნო

თანაშემწეები:

სახელი გვარი ტელეფონი კორპორატიული მობილური ნომრები
ქეთევან ბერეკაშვილი 299-78-30 577508525
მარიკა წულაძე 299-78-30 577205510
გიგა ბლიაძე 299-85-97 577149987
ირინე როყვა 299-04-45 577149986
ნათია ქემერტელიძე 298-20-87 577283036
ილონა გაგუა 2-99-04-45 577282995

 

 

 

 

 

 

 

 

 

რეფერენტები:

სახელი გვარი ტელეფონი კორპორატიული მობილური ნომრები
ნათია კარანაძე  2 98-20-86 599179202
შორენა ღირსიაშვილი 2 99-78-30 577551130
ელენე ფულარია  2 98-20-87 577475155
მარიამ ქაშიაშვილი  2 99-04-45 577595913
ხატია ხატიაშვილი 2-93-33-26 599255566
სალომე შენგელია 2 93-42-85 591116362

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ადმინისტრაციულ საქმეთა პალატის სამდივნო

თანაშემწეები:

სახელი გვარი ტელეფონი კორპორატიული მობილური ნომრები
მარიამ ოზიაშვილი  2 93-48-57 577124478
ქეთევან ცინცაძე  2 99-09-18 577551132
ქეთევან აბესაძე  2 92-18-27 577149900
ხატია ბერიკაშვილი  2 99-92-65 577405099
ეკატერინე მეტრეველი 2-98-20-94 577285352
ხვარამზე ცერცვაძე  2 92-18-27 577149909

 

 

 

 

 

 

 

 

 

რეფერენტები:

სახელი გვარი ტელეფონი კორპორატიული მობილური ნომრები
ლია ქემოკლიძე  2-98-20-94 577169906
მაკა დარჯანია  2 92-18-27 577505255

 

 

 

 

 

სისხლის სამართლის  საქმეთა პალატის სამდივნო

თანაშემწეები:

სახელი გვარი ტელეფონი კორპორატიული მობილური ნომრები
გიორგი მაჭავარიანი  2 99-78-27 577169955
ნინო ჯოჯუა  2 98-20-89 577169977
იოსებ მარგებაძე  293-45-16 593205005
მაია ბებია  2 98-20-98 599577470
ხათუნა გოგაშვილი  2 98-21-04 577149961

 

 

 

 

 

 

 

 

რეფერენტები:

სახელი გვარი ტელეფონი კორპორატიული მობილური ნომრები
თეა ფერაძე  2 98-21-05 577149957
შორენა მჭედლიშვილი 2 98-20-98 577475115
სოფიკო გოგელია 2 98-21-05 593793773

 


თებერვალი 2017

  • Previous month
  • Next month
თებერვალი 2017
Mo Tu We Th Fr Sa Su
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     

banermuz

სახელმწიფო ბაჟის გამოთვლის პროგრამა

sajaro

tamashi

Tour

saqartvelossasamartloebi